Przejdź do treści

Dlaczego My 

Od ponad 15 lat czarterujemy jednostki na całym świecie – Dzięki temu poznaliśmy olbrzymie grono firm czarterujących. Znamy solidne firmy czarterowe jak      i takie które próbują czasem oszukać klientów i przysporzyć kłopotów podczas idealnych wakacji. Dlatego podczas wybieranie wymarzonej do czarteru jednostki, zaproponujemy tylko jachty pewne solidne i od sprawdzonych firm czarterowych.

Co poza czarterem ?

Wybraliśmy wymarzoną jednostkę i czeka nas jeszcze wiele rzeczy do zaplanowania –  i przy każdej tej rzeczy chętnie pomożemy i doradzimy. Trzeba optymalnie dotrzeć na miejsce. wiedzieć gdzie zrobić zakupy, gdzie jest najbliższy targ.  Warto by  poznać najbliższe atrakcje tak aby optymalnie zaplanować trasę rejsu. Jak zarezerwować marinę, ewentualnie noc spędzić na bojce czy cichutkiej zatoce na kotwicy

Ubezpieczenie Kaucji 

Ostatnio część armatorów próbuje zarobić dodatkowo potrącając część kaucji za delikatne zniszczenia jachtu, zgubione drobiazgi itp. by się ustrzec takich praktyk można ubezpieczyć kaucję w firmie zewnętrznej – specjalizującej się w tego typu ubezpieczenia  – i mieć przysłowiowy „święty spokój’. Nawet gdyby jakimś cudem armator próbował nas oszukać i urwie coś z kaucji – bierzemy rachunek – potwierdzenie potrącenia z karty/wpłaty gotówki i ubezpieczyciel po paru dniach wypłaca nam całą potrącona kwotę.

Proszę o podanie imienia osoby kontaktowej
Proszę o podanie swojego maila do kontaktu
Proszę o podanie kraju w którym Państwo poszukują czarteru - ewentualnie konkretnego portu rozpoczęcia
Verified by MonsterInsights